Pristup sudskim predmetima putem web-a

Re: Pristup sudskim predmetima putem web-a

Postod jaca u Sri Feb 08, 2012 00:33:13

Ja imam jedno pitanje koje je više vezano za uposlenike suda i CMS. Naime da li sudija (da li je dozvoljeno) ima pravo kroz CMS pogledati predmet drugog sudije? Svjesna sam da ne može poduzimati radnje u tom predmetu, ali cisto da pogleda preduzete procesne radnje u tom predmetu (jer npr. ima slican predmet).
jaca

Pridružio se: Sri Feb 08, 2012 00:27:28

Postod mirakolo u Ned Avg 19, 2012 17:05:15

Odgovor Vesni na post od 2011.god.

Jedan od novijih članova sam, te Vam odgovaram možda KASNO ZA VAS.

Opet, i kasno je bolje nego ostati bez odgovora. Do danas niko Vam se nije udostojio odgovoriti.. Stvarno, ŽALOSNO JE OD OVOG FORUMA DA PORED više od 2100 članova , da Vam još niko nije odgovorio.

Pravilo Vam je tako da samo Vi uz lični dokumenat na licu mjesta u pisarni suda zatražite JKP.
Iako ste, kako kažete , sa boravkom 200 km.udaljeni od suda, isplati Vam se otići i uzeti JKP. Opet Vam je manji trošak nego slati hiljadu pisama i zahtjeva da bi došli do nekih informacija i traga o predmetu- jer na iste Zahtjeve nećete dobiti odgovore…..; ili zvati telefonom - isti slučaj ….

Znajte , da ima dosta i dosta stranaka koje su udaljene pa i više od 200 kilometara i odu po JKP … Učinite to i Vi ako do sada niste već uradili.
mirakolo

Pridružio se: Sri Jul 04, 2012 20:17:59

Postod vesna u Pon Jul 15, 2013 18:18:02

mirakolo je napisao:Odgovor Vesni na post od 2011.god.

Jedan od novijih članova sam, te Vam odgovaram možda KASNO ZA VAS.

Opet, i kasno je bolje nego ostati bez odgovora. Do danas niko Vam se nije udostojio odgovoriti.. Stvarno, ŽALOSNO JE OD OVOG FORUMA DA PORED više od 2100 članova , da Vam još niko nije odgovorio.

Pravilo Vam je tako da samo Vi uz lični dokumenat na licu mjesta u pisarni suda zatražite JKP.
Iako ste, kako kažete , sa boravkom 200 km.udaljeni od suda, isplati Vam se otići i uzeti JKP. Opet Vam je manji trošak nego slati hiljadu pisama i zahtjeva da bi došli do nekih informacija i traga o predmetu- jer na iste Zahtjeve nećete dobiti odgovore…..; ili zvati telefonom - isti slučaj ….

Znajte , da ima dosta i dosta stranaka koje su udaljene pa i više od 200 kilometara i odu po JKP … Učinite to i Vi ako do sada niste već uradili.

Dugo nisam posjećivala ovaj sajt, i naravno hvala gospodinu koji mi je dao odgovor.........
vesna

Pridružio se: Pon Avg 01, 2011 20:59:33

Postod vesna u Uto Feb 25, 2014 14:34:50

Kada će biti omogućen pristup predmetima putem web-a u Ustavnom sudu BiH
vesna

Postod vesna u Uto Mar 11, 2014 00:00:19

vesna je napisao:Kada će biti omogućen pristup predmetima putem web-a u Ustavnom sudu BiH

Samo da ponovim pitanje nije mi jasno da baš niko nezna ovaj podatak :?:
vesna

Postod nevenkagaragic u Uto Mar 11, 2014 00:52:31

vesna je napisao:
vesna je napisao:Kada će biti omogućen pristup predmetima putem web-a u Ustavnom sudu BiH

Samo da ponovim pitanje nije mi jasno da baš niko nezna ovaj podatak :?:

Postovana vesna, ja nisam kompetentna (nisam pravne struke), ali Vam iz licnog iskustva mogu reci da sam pratila SVOJ predmet na stranici Ustavnog suda BiH, odnosno sednice Veca, trazeci svoje ime ili broj predmeta. I Vi ste dobili broj u njihovom odgovoru o prijemu Vase apelacije:

http://www.ccbh.ba/hrv/

Pocetna stranica:

Slika

Stranica za ODLUKE - kod polja Broj predmeta APukucate u prvo polje broj, u drugo godinu:

Slika

Ne znam za drugo pracenje, mozda ce nas clan Kandic nesto vise moci reci.
Inace, kako vidite, ovde NEMA NIKOGA aktivnog iz pravosudja, tu je samo nas par "obicnih" clanova.

Inace, da Vam kazem da sam ja cekala 3,5 godine na njihovu odluku da NISU NADLEZNI !
PRAVDA ZA DENISA
nevenkagaragic

Pridružio se: Sri Maj 26, 2010 13:52:14

Postod Michele u Sri Dec 19, 2018 22:15:01

Interesuje me da li je moguć pristup putem WEB-a predmetima koji se po pritužbama vode kod Ureda disciplinskog tužioca, ili se ta mogućnost odnosi samo na sudske predmete
Michele

Pridružio se: Sri Dec 19, 2018 22:05:11

Postod muricenes u Sub Dec 22, 2018 12:27:17

Ta mogucnost postoji samo za sudske predmete (cms), i to koji nisu krivicni. (kcms)
muricenes

Pridružio se: Ned Apr 22, 2012 12:42:50

Postod alicetaylor u Čet Jan 03, 2019 10:23:00

This is extremely helpful info!! Very good work. Everything is very interesting to learn and easy to understood. Thank you for giving information.

fireboy and watergirl
http://supersmashflash2s.com
alicetaylor

Pridružio se: Uto Jun 19, 2018 09:33:02

Prethodni

Povratak na Pristup sudskim predmetima putem web-a