SLUŽBENA DUŽNOST = KRIMINALNI SUDCI

Re: SLUŽBENA DUŽNOST = KRIMINALNI SUDCI

Postod nevenkagaragic u Pon Mar 02, 2015 23:45:08

Posljednji put menjao nevenkagaragic dana Uto Maj 08, 2018 20:26:12, izmjenjena samo jedanput
PRAVDA ZA DENISA
nevenkagaragic

Pridružio se: Sri Maj 26, 2010 13:52:14

Postod nevenkagaragic u Uto Mar 03, 2015 15:12:58

Prvo malo podsecanja:

Objavljeno: 11. 11. 2014 - 23:06
Kreso: U BiH postoji pravosudna mafija - Predsjednica Suda BiH Meddžida Kreso kazala je sinoć u emisiji FTV-a "Pošteno" kako se boji da u BiH postoji pravosudna mafija. Ona je to izjavila komentirajući činjenicu o tome da se ovaj izraz u posljednje vrijeme često koristi u javnosti. S tim u vezi, navela je primjer jednog sudije koji je, kaže, sedam godina držao predmet u ladici, nakon čega je za njega nastupila zastara. Govoreći o ovom slučaju, Kreso je navela kako je navedeni čin rezultirao time da ga je Visoko sudsko i tužilačko vijeće (VSTV) BiH samo prebacilo iz jednog suda u drugi, a uz smanjenje plaće sudiji od 20 posto...

Kad to kaze Kreso (da zanemarimo misljenje gradjana) NEMA NAM SPASA!

Objavljeno: 02.03.2015 21:58
Slika

Pošteno - Prekretnica u borbi protiv korupcije, ili propast pravne države? O slučaju Miletić, koji potresa bh. pravosuđe, govore najviši pravni autoriteti - Medždida Kreso i Goran Nezirović. U emisiji Pošteno, drugog dana praznika, ko ne voli Bosnu i Hercegovinu, ili propast domoljublja, sa Enesom Osmančevićem, Milanom Šutalom, Suadom Kurtćehajićem i Srđanom Puhalom. federalna.ba

Kome je mrsko gledati video, evo "Ukratko":

"Dnevni avaz", 03.03.2015.
Slika
Kompletan tekst:
Slika

Ha, ha, ha, kao da gradjani to ne znaju:
Nezirovic- "...postoje pritisci iz VSTV-a koji ce se slucajevi prijava protiv sudija i tuzilaca obradjivati, a koji ne." Pa samo VSTV-e odbija prituzbe i "po babu i po stricevima" - osim licnog iskustva znam jos nekoliko (samo) tuzlanski slucajeva! Nije dzaba Milorad Novkovic bio tuzlanski kadar...

Kreso: "...u pravosudje ulaze osobe koje ni po jednom kriteriju ne zasluzuju da budu tamo..."
"Bravo"!
A vi se gospodo ODUPRITE politickim pritiscima - zato ste tu!
I VSTV i Sud BiH - OCISTITE svoje redove!
Posljednji put menjao nevenkagaragic dana Uto Maj 08, 2018 20:29:31, izmjenjena samo jedanput
PRAVDA ZA DENISA
nevenkagaragic

Postod nevenkagaragic u Uto Mar 03, 2015 15:24:16

Naravno, najlakse se obrusiti na nezasticene gradjane!

Spriječili popis i procjenu imovine radnice

Službenici Općinskog suda u Tuzli danas su bili spriječeni od grupe radnika Hotela Tuzla i članova Sindikata solidarnosti Tuzlanskog kantona da izvrše popis i procjenu imovine penzionisane radnice Sabine Omić.

Naime, ona je jedna od mnogih prevarenih radnika Hotela Tuzla koji su, kako ističu, bili natjerani da podignu kredit viši od milion maraka, kako bi se 2002. godine mogla izvršiti privatizacija hotela.

Slika

Radnici Hotela Tuzla još vode sudsku bitku protiv RAM Investa, slovenačke firme koja je u međuvremenu otišla pod stečaj. Sabini Omić danas je pogoršano i zdravstveno stanje zbog čega je intervenisala hitna pomoć.

federalna.ba
Posljednji put menjao nevenkagaragic dana Uto Maj 08, 2018 20:30:03, izmjenjena samo jedanput
PRAVDA ZA DENISA
nevenkagaragic

Postod nevenkagaragic u Uto Mar 03, 2015 15:40:41

Bravo, bravo draga moja Lejla! Svaka ti cast, jer: “Ko se bori, taj MOZE i izgubiti, ali ko se ne bori, taj je VEC IZGUBIO”!
Zelim ti uspeh u tvojoj borbi i puno srece.
I ja se vec 10 godina borim za PRAVDU za svog sina i tvog prijatelja Denisa...
U ovoj drzavi NEpravde, kriminala, korupcije, nepotizma, diskriminacije… SVE JE MOGUCE!
Eto gospodji Meddzidi Kreso prilike da se pokaze Sud BiH!

CAZINJANKA TUŽILA BiH: Ako ne trebam BiH, idem tamo gdje ću biti korisna

Lejla Hairlahović iz Cazina je doktorantica na Sveučilištu u Zagrebu. Nakon što prošle godine nije dobila posao u Agenciji za visoko obrazovanje i osiguranje kvaliteta BiH, podnjela je tužbu protiv nekoliko državnih institucija.

Na pripremnom ročištu pred Sudom BiH, ona je iznjela optužbu da je nad njom izvršena diskriminacija na osnovu nacionalne i spolne pripadnosti, te mjesta prebivališta.

Tužbu je podnijela protiv Bosne i Hercegovine, Vijeća ministara BiH, Odbora državne službe za žalbe,Agencije za razvoj visokog obrazovanja i osiguranje kvaliteta Bosne i Hercegovine zbog diskriminacije.

Slika

Netransparentnost Komisije za odabir kandidata

Hairlahović se na objavljeni konkurs u Agenciji prijavila u martu 2014. za radno mjesto višeg stručnog saradnika za visoko obrazovanje i višeg stručnog saradnika za osiguranje kvaliteta.

Nakon što je položila test općeg znanja, pismeni dio ispita polagala je u Banjoj Luci i osvojila maksimalan broj bodova (100), baš kao i druga dva kandidata koja su kasnije primljena.

Presudno ocjenjivanje Komisije, uslijedilo je nakon obavljenih intervjua.

„Tako se, vjerovatno uz dogovor, utvrdila rang lista po kojoj Bojan Stevandić dobija maksimalnih 30 bodova, Dalibor Ateljević 29, a ja 28 bodova“, navela je Hairlahović.

Nakon što je saznala da nije imala dovoljan broj bodova, na uvid je tražila konkursnu dokumentaciju. Umjesto toga, dobila je tabele o bodovanju, bez imena članova komisije i njihovih komentara i zabilješki. Na pitanje na osnovu čega je dobila određeni broj bodova (28), rečeno joj je da je to diskreciono pravo svakog člana Komisije.

Iskoristivši u međuvremenu sve pravne lijekove, njoj je preostalo još samo jedno-potražiti pravdu sudskim putem.

„Imajući u vidu da se konkretno nalazim na listi eksperata pri Agenciji i da sam prošla sve obuke za stručnjake koji ocjenjuju i obavljaju reviziju kvaliteta i daju preporuke o akreditaciji visokoškolskih ustanova i studijskih programa, te posebno naglašavajući da sam članica Komisije domaćih i međunarodnih stručnjaka za akreditaciju visokoškolske ustanove „Univerzitet u Sarajevu“, a cijeneći da se kandidat Ateljević uopće ne nalazi na listi eksperata, a samim time nije ni prošao obuke, postavlja se pitanje na osnovu čega je kandidat Ateljević dobio prednost od Komisije“, rekla je Hairlahović.

”Ako predmetna Komisija nije uzela kao prednost navedene činjenice”, dodala je ona, ”sa žaljenjem konstatujem da je jedini kriterij kojim se Komisija vodila diskriminatorski kriterij u odnosu na spol, nacionalnost i prebivalište jer sam kandidatkinja iz Federacije BiH i u prijavi sam kao nacionalnost navela da sam Bošnjakinja.”

Za kandidata koji je imao maksimalan broj bodova na intervjuu (30) Bojana Stevandića, Lejla nam je rekla da joj je i ranije naglašeno da će on svakako biti uposlen, jer je u Agenciji odradio pripravnički staž, mada se to nije bodovalo po konkursu.

Kako Komisija ocjenjuje kandidate?

Ono što Hairlahović očekuje u toku procesa, jeste transparentnost, te da Komisija dostavi svu dokumentaciju kako bi se utvrdilo na osnovu čega je ona dobila bod manje.

„Mislim da je sve to šturo odrađeno, nije bilo dovoljno informacija, tako da smatram da treba otvoriti to pitanje i da se vidi kako je Komisija ocjenjivala kandidate“, rekla je ona.
.
Ona očekuje i da se nakon ovog sudskog procesa pokrenu neke mnogo bitnije stvari kao što su pravilnici koji su na snazi, zakoni koji važe i na kraju, da se ispita rad Komisija koje sebi daju pravo na to veliko diskreciono pravo.

„Nije floskula, ali ovo je borba za sve one koji su konkurisali, koji će sutra konkurisati za posao, a neće biti primljeni iako su kvalifikovani. Meni je bilo presmješno da su mi rekli da sam čak i prekvalifikovana za to mjesto“, rekla je Hairlahović.

Ona smatra da ima puno ljudi koji su diskriminirani, a koji jednostavno ne znaju zašto nisu prošli na nekom konkursu. A u svemu tome, procedure su jako duge. Podsjetila je da je u čitavu proceduru (koja je završila na sudu) počela u martu prošle godine i naglasila da ima puno dopisivanja, isčitavanja, konsultovanja, a na kraju, sve to puno i košta.

„Sada će uskoro i glavno ročište, što će zahtjevati i angažiranje advokata. Tako da se ljudi retko i upuštaju u sve to, jer košta i zahtjeva puno vremena“, rekla je ona.

Da li je moglo bez suda?

Hairlahović nam je rekla da je do suda iskoristila sve pravne lijekove koji su joj bili na raspolaganju, ali kako nikada nije dobila niti jednu novu činjenicu, odlučila je da potraži pravdu na sudu.

„Bilo je dosta konkursa na kojima nisam prošla, ali ovo me je jako razljutilo. Onda sam rekla sebi-nešto se ovdje mora mijenjati. Ako sam ekspertica pri toj Agneciji i ako sam radila na akreditaciji univerziteta u Sarajevu i ako sam se prijavila za mjesto koje se bavi osiguranjem kvaliteta pri toj Agenciji i nisam primljena iz meni nepoznatih razloga, ja te razloge moram da otkrijem“, rekla je ona.

Tok pripremnog ročišta pratila je i Inela Hadžić iz Sarajevskog otvorenog centra, koja je rekla da tek predstoji velika borba, jer je opšte poznato da je diskriminacija teško dokaziva. Međutim, ona smatra da Lejla ima dobar osnov da dokaže diskriminaciju, budući da je ponudila dokaze koji ukazuju na njeno visoko obrazovanje i na netransparentnost organa koji provodi proceduru konkursa i način izbora kandidata i kandidatkinja.

„Tužena je država i na žalost, često se gleda da se udovolji institucijama BiH. Sasvim je jasno je da će u suprotnom BiH morati da napravi velike korake, ukoliko neki od ovakvih slučajeva koji se tiču konkursnih procedura postanu presedan“, naglasila je Hadžić.

Ono što je ona primjetila tokom pripremnog ročišta, jeste da tužena strana u odgovoru na tužbu nije ponudila neko osnovano stajalište da nije bilo diskriminacije.

„To je neko moje prvo zapažanje, no videćemo na glavnoj raspravi pri ispitivanju svjedoka, izvođenjem dokaza da li je došlo do diskriminacije i na koji način su utvrđivani kriteriji. To je jako bitno, jer utvrđivanjem kriterija, utvrdiće se da li je kandidatkinja odbijena zato što nije iz RS-a, ili zato što je žena i Bošnjakinja“, rekla je Hadžić.

”Tokom sudskog procesa, otvorene su sve opcije”, smatra Inela Hadžić. ”Zbog toga se može desiti da se recimo diskriminacija po osnovu nacionalnosti odbije, jer se vrlo lako može utvrditi da je pozicija možda bila određena po „nacionalnom ključu“ za određenu nacionalnost.’Vjerovatno bi se onda išlo na neko djelimično priznavanje tužbenog zahtjeva, gdje bi država napravila neki ustupak. Ali, čisto zbog budućih sporova i konkursnih procedura koje sprovode državne Agencije, treba ostati dosljedan i treba pokazati na koliko osnova država vrši diskriminaciju. Ovo treba istjerati do kraja i ne treba pristajati ni na kakve ustupke. Treba vidjeti gdje država griješi”, smatra Hadžić.

Za mene uvijek ima mjesta negdje tamo

Mnogo prije suda, Lejla Hairlahović kaže da je dosta uložila u svoje obrazovanje, baš kao i njeni roditelji. Navodi da su njeni roditelji morali da podignu kredit za njenu magistraturu i doktorat koji završava.

„Ja sam mislila da to svoje znanje kapitaliziram tako što ću pomoći ovoj državi. Inače, ja uvijek imam priliku da odem odavde, ali sam željela da ostanem ovdje. Evo, pokušaću i sa sudom. Ako dobijem jasnu poruku od države da joj ne trebaju mladi, obrazovani ljudi, onda-ima država koje nas žele“, poručila je na kraju Hairlahović.

Glavna rasprava u ovom predmetu, zakazana je za 23.04.2015. godine u Sudu BiH.

buzimljani.ba

DODATAK
Nadjoh video prilog od sinoc: BHT1 - CRTA 02.03.2015.godine - sve poznato...
Lejla od 23:17 minuta:

Slika
http://www.bhrt.ba/bht1-emisije/crta/crta-02-03-2015-2/
Posljednji put menjao nevenkagaragic dana Uto Maj 08, 2018 20:31:06, izmjenjena 2 puta
PRAVDA ZA DENISA
nevenkagaragic

Postod nevenkagaragic u Uto Mar 03, 2015 15:55:44

Svaka cast - tako i treba, ali...
Tako se to radi u BiH... "nema" diskriminacije?
Bas kako kaze jedan komentator: "Obican gradjanin ne moze dobiti uputnicu za pregled iz jednog kantona u drugi."
Nadam se uspesnom lecenju Julijana Komsica, i neka su ga uputili dalje, onima koji ZNAJU!
Barem su PRIZNALI da ne znaju, a ne kao diletanti Interne klinike "slavnog" UKC-a Tuzla - prokleti bili!

Slika

Evakuacija u posljednji čas - Sin Ive Komšića helikopterom OSBiH iz Sarajeva hitno prebačen u Ljubljanu - Julijan Komšić je stariji sin gradonačelnika Sarajeva, koji je ležao na Infektivnoj klinici KCUS-a, a onda i na druge dvije klinike, ali mu nisu mogli utvrditi tačnu dijagnozu. Stoga je hitno prebačen u Ljubljanu
Posljednji put menjao nevenkagaragic dana Uto Maj 08, 2018 20:31:43, izmjenjena samo jedanput
PRAVDA ZA DENISA
nevenkagaragic

Postod nevenkagaragic u Čet Mar 05, 2015 23:29:20

OZBILJNE optuzbe!

U toku saslušanja ugledinih advokata u predmetu "Čekić"
Vidović: Iza cijelog procesa stoji tužilac Čampara

Objavljeno: 03. 03. 2015 - 17:45
Slika

13:10 Nakon skoro dva sata saslušanja advokatice Vasvije Vidović u Tužilaštvu BiH, ona je novinarima kazala da je iskaz u svojstvu svjedoka dala u vezi nekoliko razgovora koje je vodila sa sutkinjom Arzom Miletić.

Rekla je da je saslušana kao svjedok na one činjenice za koje tužilac smatra da su njemu važne potvrdivši da neće moći biti branjenik optužene Miletić upravo zbog činjeniice da je pozvana kao svjedok.

- Tačno je da sam komunicirala sa sutkinjom Miletić ali nikada u vezi krivičnog djela i nikada u vezi saznanja za to krivično djelo i nikada u vezi s istragom koja se tiče nje. Međutim, iz nekih razgovora je tužilac procijenio da obje znamo da se sutkinja prisluškuje. No, ja sam rekla tužiocu i svi živimo pod opterećenjem da nas prisluškuju.

Vidović je kazala da vjeruje da iza cijelog ovog procesa stoji tužilac Dubravko Čampara.

- To je tužilac koji je u stanju izmjeniti ime osobe s originala pa se to ime pretvori u ime klijenta. On je u stanju tamo gdje se dobro čuje zapisnik unijeti u dokaze odnosno prezentirati sudu da je taj iskaz bio nejasan. Da vam ne kažem oko ovog skandala na Kosovu i davanje podataka za osobe kojima nije rekao ni "dobar dan". Vrlo sam sretna što on nije tužilac u ovom predmetu.

12:50 U Tužilaštvu BiH jutros je započelo saslušanje ugledne advokatice Vasije Vidović koja je pozvana u ovu pravosudnu instituciju u svojstvu sjedoka kako bi pojasnila okolnosti kako je saznala da se uhapšena sutkinja Suda BiH Azra Miletić prisluškuje.

Svjedočenje još uvijek traje dok je za 13 sati najavljeno da svoj iskaz da i advokat Vlado Adamović. Također na iste okolnosti. On je prije ulaska u Tužilaštvo novinarima kazao da je pozvan u vezi ovog predmeta te da se stvara iluzija da je on pozvan vezano za navedeni predmet.

- Navodno je neko sutkinji rekao da se prisluškuje, a onda je ona to meni rekla pa će me sad Tužilaštvo pitati na te okolnosti. Ja sam to shvatio kao razgovor budućeg branioca, rekao je Adamović.

Slika
Foto. M. Kadrić: Adamović: Pravimo tim branilaca

On je pojasnio da ga je sutkinja Miletić zvala da je brani u ovom predmetu i to još kad je počela ova radnja.

- A onda se neko sjetio da smo mi razgovarali telefonom i sad sam ja svjedok. Meni ovo liči na namjerno pozivanje u Tužilaštvo samo da ne budem njen branilac, rekao je Adamović.

On je kazao da će od tužioca tražiti da se izjasni u ovom predmetu kako bi bio u timu advokata koji će braniti osumnjičenu sutkinju Miletić.

- Ja sam predložio da branioci naprave tim i da otkrijemo prvu odlučnu činjenjicu u ovom predmetu, a to je ko je i kojim povodom izdao prvu naredbu zašto da se sutkinja prisluškuje. To je jako važno. Da li je bilo razloga da se prisluškuje.

Autor: M. AŠČIĆ
avaz.ba
Posljednji put menjao nevenkagaragic dana Uto Maj 08, 2018 20:32:22, izmjenjena samo jedanput
PRAVDA ZA DENISA
nevenkagaragic

Postod nevenkagaragic u Čet Mar 05, 2015 23:40:11

Ha, ha, ha, "azurnog" li VSTV-a! Kada cete VI preduzeti mere u slucajevima VASIH sudija i tuzilaca?
Kada cete, na primer, ucutkati Branka Perica koji je svojim zardjalim perom "svakom loncu poklopac" u medijima? I to redovno! TO je PRIMERENO jednom sudiji Sua BiH?Ah, da BiH je ovo... "kadija te tuzi - kadija ti sudi"...

VSTV: Istupanje Vidović i Adamovića u medijima neprimjereno

Slika

Povodom istupa u medijima advokatice Vasvije Vidović i Vlade Adamovića, koji se pojavljuju u svojstvu svjedoka u istrazi koja se vodi protiv sutkinje Suda Bosne i Hercegovine Azre Miletić, Visoko sudsko i tužilačko vijeće Bosne i Hercegovine želi da istakne da je istupanje spomenutih advokata u svojstvu svjedoka neprimjereno i predstavlja pritisak na rad Tužilaštva Bosne i Hercegovine i Suda Bosne i Hercegovine.

Tim povodom VSTV BiH poziva Advokatsku komoru Federacije Bosne i Hercegovine da poduzme odgovarajuće mjere u konkretnom slučaju.

federalna.ba
Posljednji put menjao nevenkagaragic dana Uto Maj 08, 2018 20:32:50, izmjenjena samo jedanput
PRAVDA ZA DENISA
nevenkagaragic

Postod nevenkagaragic u Čet Mar 05, 2015 23:56:32

Ni prvi, ni poslednji slucaj... to je "redovno" stanje kd su BH tuzioci u pitanju.

Slika

https://www.youtube.com/watch?v=VOGBQWFO5iw
Kako je zataškan slučaj “Gibraltar“
Dnevnik TV1

Datum objavljivanja: 3. ožu 2015.

Ko je tužiteljca Dragica Glušac koju smo pomenuli u prethodnom prilogu.Ona je poveznica slučaja Čaušević i slučaja Gibraltar. Sjećate li se hapšenja čelnog čovjeka marketinških agencija u BIH Nevena Kulenovića i ostalih, odnosno optužbi za pronevjeru 5 miliona maraka Eroneta. Upravo je Glušac bila tužiteljica u ovom predmetu za koji je tvrdila da ima neoborive dokaze. Sve je završilo puštanjem iz pritvora Kulenovića i ostalih koji i danas suvereno upravlja marketinškim tržištem u Bosni i Hercegovini, iako je krivični postupak u toku.

Neven Kulenović i ostali uhapšeni u akciji “Gibraltar” pušteni su iz pritvora i pored tvrdnje tužiteljice Glušac da se radi o slučaju koji ima neoborive dokaze.

“Ovdje se radi o akciji godine sa jako ozbiljnim djelima i visokim iznosima. Dokazi ne mogu biti jači. Pismeni dokazi su najjači i najpouzdaniji. Najvažnija je papirologija koju imamo u ovom slučaju“, izjavila je tada Dragica Glušac, tužiteljica Tužilaštva BIH.

Glušac je preko noći „doživjela slavu“ jer je na ročište na kojem se odlučivalo o određivanju mjere pritvora osumnjičenim iz samo njoj poznatih razloga , došla potpuno nespremna. Potvrdio je to i državni Sud koji je u svom saopćenju optužio tužiteljicu za nepripremljenost i površnost. Dragica Glušac naprasno je usred slučaja, otišla na bolovanje i to odmah nakon što je Sud osumnjičene pustio na slobodu. Kao dokaz da ni u Tužilaštvu nisu zadovoljni njenim radom, govore saznanja da bi u ovom slučaju trebao biti imenovan novi postupajući tužilac koji bi sa čitavim timom svojih saradnika i uz učešće istražnih organa nekoliko država, nastojao spasiti obraz Tužilaštvu i dovesti ovu grupu na optuženičku klupu.

Unazad dvije godine Specijalno tužiteljstvo Republike Slovenije je koristilo institut Međunarodne pravne pomoći kada je od Tužiteljstva BiH zatražilo pokretanje postupka u slućaju fanancijskih malverzacija čelnika HT Eroneta i marketinške agencije SVRSA koja je bila pod političkom zaštitom stranke za koju je radila i izbornu kampanju.

Magazin Slobodna Bosna prva je otkrila ovu aferu i kontinurano izvještavala javnost o novim detaljima.

Gibraltar možda nije bio prvi ali je bio najdrasičniji indikator da je nešto trulo u pravosudnom sistemu BiH. Naime, istraga u tom slučaju trajala je najmanje dvije godine, inače je kasnila, ali evo, recimo da je počela na vrijeme trajala je dvije godine, prikupljeni su svi dokazi. Nakon dvije godine se odluči da osumnjičeni idu u zatvor i puštaju se preko noći. Dakle, potpuno sumanuto. Oni su ako su trebali ići u zatvor trebali odmah otići u zatvor kata se utvrdilo da postoje jasne indicije da postoje prekršaji, da postoji krivično djelo, da ne bi sakrivali dokaze. Oni su imali dvije godine da sakriju sve moguće dokaze I onda ih se uhapsi I pusti. I dobro, i to sve kada prođe, gdje je sada taj slučaj. Ono što je u cijeloj toj priči sablasno da čovjek ne povjeruje jeste, da je naprosto nestao taj jedan slučaj“, kaže novinar Slobodne Bosne – Asim Metiljević.

Istražne radnje će pokazati ima li i kakve su sprege između sudija, tužilaca i advokata u ovom slučaju.

„Ali je jako zanimljivo da se neke ličnosti iz slučaja Azre Miletić prepliću iz slučaja Gibraltar. Neki advokati, neki tužioci. Dakle, bojim se da se ipak taj krug, kako kaže predsjednica suda da postoji pravosudna mafija, mislim da postoji, mislim da se on može poprilično jasno identificirati na nizu ovakvih slučajeva. Gibraltar je, jedan drastični ali nije jedini slučaj, mislim da bi smo otišli na pravi trag ako bismo istražili sve slučajeve u kojima se na jedan spektakularan način došlo do hapšenja I puštanja I onda se vidi da je to jedan circus, pravosudni circus da se neko opasno igra sa pravosudnim sistemom. Ne mislim da je to previse ljudi, ali mislim da su moćni“, navodi Metiljević.
Posljednji put menjao nevenkagaragic dana Uto Maj 08, 2018 13:58:30, izmjenjena samo jedanput
PRAVDA ZA DENISA
nevenkagaragic

PrethodniSljedeća

Povratak na Razno