kako postaknuti aktivnost foruma

kako postaknuti aktivnost foruma

Postod mirakolo u Pet Jul 06, 2012 16:45:45

kako postaknuti aktivnost foruma i nova uclanjenja ??
mirakolo

Pridružio se: Sri Jul 04, 2012 20:17:59

Re: kako postaknuti aktivnost foruma

Postod nevenkagaragic u Ned Jul 08, 2012 14:08:40

mirakolo je napisao:kako postaknuti aktivnost foruma i nova uclanjenja ??

Nikako...
Uclanila sam pre vise od 2 godine (slucajno sledila trag SVOG clanka iz novina koji sam prepoznala) i "zatekla" ovde samo "antimafiju", a i on se izgubio.
Kakav narod - takva i drzava, SVE je do nas!
PRAVDA ZA DENISA
nevenkagaragic

Pridružio se: Sri Maj 26, 2010 13:52:14

Postod mirakolo u Pon Jul 09, 2012 00:10:32

Bez brige, vidićeš da će biti učlanjenja, aktivnih pa i novih “spavalica”

Moraju se predlagati i otvarati i nove teme , te tako povećati interesovanje šire mase.

Mnogi i ne znaju da postoji forum i kako se učlaniti . Ili pak , kao i u životu boje se iznjeti istinu a sve da im taj neko drugi na ovaj ili onaj način “mogao osvetiti ” i zadati još jaču bol. A ti bojažljivi ne mogu ni zamisliti koliko bi im bilo korisno uključenje jer bi našli dosta i stručnih i pravnih savjeta i razmjenili mišljenja i stavove uključivanjem.

Ili nismo još dorasli i još se koristi stari metod “posmatranje iz mišje rupe” i “misli samo na sebe”. Te svakako i bez učlanjenja mogu sve čitati a neizjašnjavati se –zaključak im je.

Samo još ne znam zašto su se “spavalice” učlanjivali kada su i oni mogli bez učlanjenja da čitaju. O,da.Pa oni možda "nisu bili na seminaru" za uključenje u članstvo.

Ti koji nisu više aktivni došli su do drukčijeg zaključka i mišljenje , pa se ne javljaju - jer neče da daju spavalicama (pogotovo njima )da daju priliku da ih vrebaju oćeli slučajno nepravilno se izraziti da mogu ih uhvatiti u "svoju odbranu"….

Ima i na drugi način da se čuje naš glas.Ali ja nastavljam aktivno pa i da sama ostanem , samo……
Neće me niko ušutkati i pokolebati.
I ja sam nova i nisam imala vremena još sve članke pročešljati jer sam htjela i odgovarati.
mirakolo

Postod mirakolo u Uto Jul 31, 2012 16:47:58

Izgleda da ovaj Forum JE AKTIVAN I RADI I PORED " KOLEKTIVNIH ODMORA". Nema predaha dok traje obnova" naš je slogan (slogan foruma).

Imamo i novih članova koji se polako i POSTIDNO i aktiviraju. Dakle, podstaknuti su na neki način – našao se način da se uključuju.
Podsticaj je iz dna duše- iz nutra ili IZ VANA-od foruma. Oba su rado prihvaćena.
mirakolo

Postod mirakolo u Čet Nov 15, 2012 11:58:24

mirakolo je napisao:kako postaknuti aktivnost foruma i nova uclanjenja ??

-----------------
Ne treba se posticati aktivnost na ovom forumu. Do izmjena u radu pravosudje.ba moze se doci i drugim putem.
Nas glas se cuje na drugoj strani a ne samo na ovom forumu.

Mozda je bolje preuzeti nacin rada od "NJIH" tj.raditi i" raditi da ne znaju" sta poduzimamo...

To bi bilo kao kada "ONI" nama daju izvode njihovih odluka sa inicijalima stranaka, bez naziva suda itd.itd. Ako je uredu njihov nacin rada, onda ce biti uredu i " nas noviji PRIJEDLOG RADA "...

STA JE PISAC HTIO DA KAZE, nadam se da se razumilo.! :? :o
mirakolo

Povratak na Edukacija